Od redakcji sportowej

Sport w życiu człowieka jest bardzo ważny. To źródło zdrowia, hobby, ale przede wszystkim emocji i adrenaliny.

Postaramy się przekazać te wrażenia szczegółowo i jak najlepiej. Zadanie powinno nam przyjść łatwo, gdyż sport jest naszą pasją. Od aren szkolnych po światowe będziemy relacjonować i komentować sportowe święta. W naszą pracę będziemy wkładać całe serce aby jak najlepiej oddać to co najistotniejsze.

Ledwie rozpoczął się rok szkolny, a już na boiskach i parkietach zdążyło się odbyć kilka ciekawych imprez. Zabłysnęły dziewczęta - ich sztafeta 10 x 800 metrów zdobyła 1. miejsce na mistrzostwach Lublina w biegach przełajowych. Jednak to nie wszystko! Indywidualnymi osiągnięciami w lekkiej atletyce mogą pochwalić się Małgorzata Gomoła i Magda Ławicka, które zdobyły kolejno 1. miejsce na 800 m oraz 3. miejsce w pchnięciu kulą. Do osiągnięć dziewczęcej reprezentacji należy jeszcze dopisać 2. miejsce siatkarek w turnieju o Puchar Rektora UMCS. Męska reprezentacja III LO nie pozostała w cieniu i również może pochwalić się sporymi osiągnięciami. W Lidze Lekkoatletycznej chłopcy zdobyli 3. miejsce w sztafecie przełajowej 10 x 1000 m. Podczas turnieju o Puchar Rektora UMCS zajęli 1. miejsce w koszykówce  oraz dwa drugie miejsca w siatkówce oraz piłce ręcznej. Zabrakło tu indywidualnych wyróżnień, jednak mimo wszystko nie mamy powodów do narzekań i z niecierpliwością oczekujemy na kolejną dawkę dobrych informacji.

PDF 

Komentarze  

 
#2 Bartek 2013-03-25 14:12
Oprócz tego oczekuję jakiegoś wywiadu ze sportowcami naszej szkoły. Mamy wielu reprezentantów kraju na różnych imprezach lub mniej utytułowanych ale też ciekawych sportowców. Czekam na kolejne artykuły ;)
Pozdrawiam, Wasz kolega z 2 klasy
Cytować
 
 
#1 Bartek 2013-03-25 14:11
Chłopaki, zbyt ogólnikowo. Włączając tę zakładkę spodziewałem się, że przeczytam, jakie emocje panowały na boisku i na trybunach podczas turniejów. Jakie hasła były m.in. skandowane i oczywiście kto grał i wyniki turniejów.
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Do gory

Copyright © Uni(i)Wersal 2019