Sport w Unii

Finały licealiady w piłce ręcznej

PDF

24 i 25 marca w hali Globus odbyły się finały chłopców i dziewcząt w piłce ręcznej. Ostatecznie unici opuścili halę z 4 miejscem, a unitkom udało się wywalczyć pozycję na podium - zajęły 3 miejsce.

Piłka ręczna - dziewczyny w półfinale

PDF

Nasze szczypiornistki dostały się do półfinałów licealiady w piłce ręcznej! Dziewczyny dostarczyły kibicom masę emocji. Zdarzyły się chwile niepewności, jednak ostatecznie unitki, w pięknym stylu, zapewniły sobie miejsce w pierwszej dwójce.

Pierwszy etap licealiady za nami

PDF

Środa była szczęśliwym dniem dla naszych szczypiornistów. Chłopcy pod okiem Pani Profesor  Małgorzaty Filip wzięli udział w eliminacjach do półfinałów w piłce ręcznej. Krótko mówiąc - odnieśli mały sukces.

Mamy wicemistrzostwo Lublina!

PDF
Piłkarze ręczni Unii, pod wodzą p. Małgorzaty Filip, zajęli II miejsce w finale Licealiady 2013! Finały odbyły się 11. marca 2013 r. w hali Globus. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Unii nad "Elsnerem" przewagą trzech bramek. W finale zabrakło szczęścia i nasi szczypiorniści musieli oddać wyższość zawodnikom "Zamoya", przegrywając jedną bramką. Unici grali przed fantastyczną publicznością z naszego liceum, która zadbała o odpowiednią oprawę i doping. Kadrze serdecznie gratulujemy, dokonali oni historycznego wyczynu. Kto wie? Może za rok będziemy świętowali mistrzostwo?